Get Adobe Flash player

Aktualności
 • 18 stycznia
  Koncert fortepianowy Maksyma Rzemińskiego i licytacja dla Hani Terleckiej
  Kielce, Pałacyk Zielińskiego
 • 25 stycznia
  Malowana Niedziela dla Hani Terleckiej
  Kielce, Galeria Echo
 • 25 stycznia
  XX Wielki Bal Charytatywny Komitetu Honorowego przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej
  Skarżysko Kamienna
 • 28 stycznia
  Koncert Studencki dla Hani Terleckiej
  Kielce, Klub Studencki WSPAK
 • 8 lutego
  X Bal Charytatywny Miasta i Gminy Morawica
 • 12 lutego
  Spotkanie autorskie z poetką Katarzyną Siwiec
  Kielce, Wojewódzki Dom Kultury
 • 25 kwietnia
  26. Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych
  Małogoszcz
Polecamy

O mnie

Witam serdecznie na mojej stronie.

Jeżeli szukasz osoby, która profesjonalnie poprowadzi Twoją imprezę i pomoże Ci w jej zorganizowaniu – to jesteś pod dobrym adresem.

img_3056

Nazywam się Jarosław Bukowski i w swoim życiu poprowadziłem kilkaset najróżniejszych imprez i wydarzeń na terenie całej Polski. Począwszy od festynów i zabaw dla dzieci, dni miast, licznych koncertów, konkursów i przeglądów tańca lub piosenki, poprzez imprezy integracyjne dla firm, zawody sportowe, bale, aukcje charytatywne, jubileusze, uroczyste otwarcia obiektów handlowych i firm, po uroczystości oficjalne z wręczeniami medali, odznaczeń i z przecięciami wstęgi.

Swoją działalność konferansjerską traktuję jak pasję. Ja po prostu lubię to robić!

Przygodę z konferansjerką rozpocząłem w latach 80-tych ubiegłego wieku kiedy, jako uczeń liceum  podczas turnieju „Asy z naszej klasy” poprowadziłem program mojej szkoły i … wygraliśmy. A potem były bieszczadzkie festiwale piosenki harcerskiej i turystycznej na Wołosatem, prowadzenie koncertów na festiwalach harcerskich na kieleckiej Kadzielni i pierwsze zlecenia od firm i ośrodków kultury.

Czasy studenckie to przede wszystkim działalność kabaretowa. Wielokrotnie organizowałem i prowadziłem Juwenalia. Z założoną wspólnie z kolegami formacją pod nazwą „Kabaret Zezik” podczas V przeglądu Kabaretów PAKA w roku 1989 zajęliśmy II miejsce i otrzymaliśmy nagrodę publiczności. Sukces powtórzyliśmy w roku 1990, a potem studia się skończyły…  i kabareciarze z „Zezika” rozjechali się do domów. Ale moja miłość do sceny i do publiczności nie tylko została, ale poczułem ją ze zdwojoną siłą.

Prowadzę eventy w smokingu, garniturze, ale i w stroju sportowym. Spotkać mnie można podczas imprez w eleganckich hotelach, targowych halach, na plenerach, boiskach i w galeriach handlowych. Wszystko zależy od tego, jaki jest Twój pomysł na wydarzenie i do jakiego typu imprezy potrzebujesz konferansjera – poprowadzę każdy wymyślony przez Ciebie event.

Jeżeli chcesz, aby Twoje wydarzenie było poprowadzone sprawnie i z klasą – zapraszam do współpracy.

layout created by PLODOWSKI DESIGN / plodowski.pl